• آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

    کد: 19009
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 210
    در این آزمون داوطلبان متقاضی استخدام در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد از نظر علمی با یکدیگر رقابت کرده تا پس از قبولی در این سنجش و انجام مصاحبه و گزینش برای تصدی شغل کارشناسIT در محل تعیین شده دعوت به همکاری شوند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر استان ،در آزمون تئوری و عملی که در دو  نوبت صبح عصر برگزار گردید12 داوطلب با هم به رقابت پرداختند که پس از ارزیابی نهایی سه برابر ظرفیت خواسته شده به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان معرفی می گردد

    مهندس غفاری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان نیز  با حضور در سالن برگزاری آزمون در راستای ارزیابی از نحوه اجرای آن بازدید به عمل آورد.

    وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: نیروی انسانی متخصص و دانش مدار جزء دارایی های یک سازمان و به عنوان مهمترین منبع در اقتصاد دانش محور امروز به شمار می آید.

    وی  ادامه داد: جذب نیروهای مستعد و توانمند در سازمان ها بسیار حائز اهمیت می باشد که این موضوع منجر به برگزاری آزمون برای شناسایی، تشخیص و انتخاب درست نیرو  شده است.

    گفتنی است : این آزمون با مشارکت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ 12 شهریور ماه 94 دو نوبت صبح و عصر (تئوری وعملی) برگزار گردید .

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کهکیلویه و بویر احمد می باشد.