• آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

    کد: 18953
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 193
    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر استان ،در این آزمون داوطلبان متقاضی استخدام در سازمان نظام مهندسی یاسوج از نظر علمی با یکدیگر رقابت کرده تا پس از قبولی در این سنجش و انجام مصاحبه و گزینش برای تصدی شغل کارشناسIT در محل تعیین شده دعوت به همکاری شوند.

    در آزمون تئوری،16داوطلب متقاضی با هم به رقابت پرداختند که پس از آن  از سه برابر ظرفیت اعلام شده برای تصدی شغل کارشناس IT برای انجام مصاحبه تخصصی در بعدظهر همان روز دعوت به عمل آمد و انتخاب نهایی نیز بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت گرفت.

    مهندس غفاری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان نیز  با حضور در سالن برگزاری آزمون در راستای ارزیابی از نحوه اجرای آن بازدید به عمل آورد.

    وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: نیروی انسانی متخصص و دانش مدار جزء دارایی های یک سازمان و به عنوان مهمترین منبع در اقتصاد دانش محور امروز به شمار می آید.

    وی  ادامه داد: جذب نیروهای مستعد و توانمند در سازمان ها بسیار حائز اهمیت می باشد که این موضوع منجر به برگزاری آزمون برای شناسایی، تشخیص و انتخاب درست نیرو  شده است.

    گفتنی است : این آزمون با مشارکت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ 12 شهریور ماه 94 دو نوبت صبح و عصر (تئوری وعملی) برگزار گردید .

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     

کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کهکیلویه و بویر احمد می باشد.